Mustafa KÖPRÜLÜ / İZMİR, (DHA)TFF 2'nci Lig ekiplerinden Altınordu, U19 Milli Takımı'na gönderdiği oyuncularının performansıyla gururlandı. Kırmızı-lacivertlilerde özellikle stoper Hasan Berat Kayalı'nın savunma oyuncusu olmasına rağmen gol atması yüzleri güldürdü. U19 Milli Takımı, Moldova'da düzenlenen uluslararası turnuvada şampiyon olurken, ay-yıldızlı ekibin Kazakistan'ı 3-0 mağlup ettiği son maçta Altınordulu Hasan, ikinci yarıda oyuna girip 64'üncü dakikada attığı golle galibiyete katkı sağladı. Bu karşılaşmada millilerin kalesini yine Altınordulu Arif Şimşir korudu. Altınordulu bir diğer kaleci Mert Furkan Bayram ise turnuvada oynanan Azerbaycan karşılaşmasında 90 dakika görev yaptı.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
Altınordu'da Hasan sevinci
Altınordu'da Hasan sevinci
Mustafa KÖPRÜLÜ / İZMİR, (DHA)TFF 2'nci Lig ekiplerinden Altınordu, U19 Milli Takımı'na gönderdiği oyuncularının performansıyla gururlandı. Kırmızı-lacivertlilerde özellikle stoper Hasan Berat Kayalı'nın savunma oyuncusu olmasına rağmen gol atması yüzleri güldürdü. U19 Milli Takımı, Moldova'da düzenlenen uluslararası turnuvada şampiyon olurken, ay-yıldızlı ekibin Kazakistan'ı 3-0 mağlup ettiği son maçta Altınordulu Hasan, ikinci yarıda oyuna girip 64'üncü dakikada attığı golle galibiyete katkı sağladı. Bu karşılaşmada millilerin kalesini yine Altınordulu Arif Şimşir korudu. Altınordulu bir diğer kaleci Mert Furkan Bayram ise turnuvada oynanan Azerbaycan karşılaşmasında 90 dakika görev yaptı.
En Çok Okunan Haberler