Mustafa KÖPRÜLÜ / İZMİR, (DHA)SALON: İzmir AtatürkHAKEMLER: Hakkı Demiralay, Eyüpcan KayışoğluARKAS SPOR: Burutay, Ertuğrul Gazi, Ulaş Kıyak, Efe, Kartev, Grozer, Ahmet, Hoag, Ulaş Onur TopbaşlıBURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: Daudi, Bahov, Ahmet Samet, Orçun, Gökhan, Emre Batur, Caner, Fatih, Emre Berat Fırat, MehmetSETLER: 25-18, 25-17, 23-25, 25-19SÜRE: 101 dakika (22, 22, 29, 28)Efeler Ligi’nde normal sezonun sona ermesinin ardından Play-Off 5-8 Etabı’na kalan Arkas Spor, konuk ettiği Bursa Büyükşehir Belediyespor’u 3-1 mağlup etti. İzmir Atatürk Voleybol Salonu’nda oynanan müsabakanın setleri 25-18, 25-17, 23-25 ve 25-19’luk skorlarla sona erdi.İki takım arasındaki ikinci randevu perşembe günü Bursa’da oynanacak. İki galibiyet alan takım Play-Off 5-6 Etabı’na kalacak. Galibiyetlerin eşitliği durumunda üçüncü ve son müsabaka pazar günü İzmir’de oynanacak. Ligi 5’inci sırada bitirecek ekip yeni sezona Challenge Kupası’na katılma hakkı kazanacak.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
Arkas Spor - Bursa Büyükşehir Belediyespor: 3-1
Arkas Spor - Bursa Büyükşehir Belediyespor: 3-1
Mustafa KÖPRÜLÜ / İZMİR, (DHA)SALON: İzmir AtatürkHAKEMLER: Hakkı Demiralay, Eyüpcan KayışoğluARKAS SPOR: Burutay, Ertuğrul Gazi, Ulaş Kıyak, Efe, Kartev, Grozer, Ahmet, Hoag, Ulaş Onur TopbaşlıBURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: Daudi, Bahov, Ahmet Samet, Orçun, Gökhan, Emre Batur, Caner, Fatih, Emre Berat Fırat, MehmetSETLER: 25-18, 25-17, 23-25, 25-19SÜRE: 101 dakika (22, 22, 29, 28)Efeler Ligi’nde normal sezonun sona ermesinin ardından Play-Off 5-8 Etabı’na kalan Arkas Spor, konuk ettiği Bursa Büyükşehir Belediyespor’u 3-1 mağlup etti. İzmir Atatürk Voleybol Salonu’nda oynanan müsabakanın setleri 25-18, 25-17, 23-25 ve 25-19’luk skorlarla sona erdi.İki takım arasındaki ikinci randevu perşembe günü Bursa’da oynanacak. İki galibiyet alan takım Play-Off 5-6 Etabı’na kalacak. Galibiyetlerin eşitliği durumunda üçüncü ve son müsabaka pazar günü İzmir’de oynanacak. Ligi 5’inci sırada bitirecek ekip yeni sezona Challenge Kupası’na katılma hakkı kazanacak.
En Çok Okunan Haberler